60'a 60 Panel Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

27 Haziran 2019
60'a 60 Panel Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

NextLED 60x60 Panel

LED aydıntlama teknolojilerinin gelişmesiyle, ofis, hastane, okul, alışveriş merkezi ve daha birçok yerde klasik aydınlatma, kendisi LED'in sunduğu 60'a 60 panel çözümüne bıraktı. İstanbul, özellikle Karaköy bölgesi LED aydınlatmasının kalbi destek yanlış söylememiş oluruz. Çünkü A'dan Z'ye her tür ürünü bulmak mümkün olduğu gibi her tür markayı da bulmak mümkün. Saha deneyimlerimiz, müşteri deneyimlerimizle gördük ki, 60'a 60 panelde uzmanlaşmak mühendislik ve know-how'ı beraberinde getiriyor. Aydınlatma konusunda geçmişi bizlerden daha derin, daha deneyimli markalar bile birçok sorun yaşıyor ve çözüm üretemiyor.

Peki nerdeyse tüm markalarda yaşanan klasik sorunlar neler?

-Kararma

-Gölgelenme

-Sararma

-Eşit Olmayan Işık Dağılımı

-LGP Çatlaması ya da Kırılması

Bu sorunları ilk seferde görmemeniz mümkün olsada bir süre sonra görmeniz olası. Bir kısmı üretim kaynaklı sorunlar, bir kısmı tasarım kaynaklı sorunlar, bir kısmı ise tamamen mekanik sorunlar. Ama hepsinin çözümü var.

NextLED olarak biz ne yaptık?

Sahada sorunsuz diye satılan ancak kısa bir süre sonra sorunlarla kendini gösteren nerdeyse tüm firmaların ürünlerini bir araya getirdik. Mühendis kadromuz, montaj ekibimizin karşılaştığı tüm sorunları tek tek kaleme aldık. Hepsi için tek tek çözümler üretip, ürün üzerinde uygulama yaptık. Bunların bir kısmı yaşanan sorunlara çözüm oldu, bir kısmı olamadı. Çalışmalarımız meyvesini verdi ve sonunda bu sorunların hiç birinin yaşanmadığı patentli bir tasarım ve know-how çözümlerimizle sorunsuz, satıcıyı üzmeyecek, montajcıyı üzmeyecek bir ürün yapmayı başardık. Uygulamış olduğumuz teknikler tamamen Next & NextStar altında NextLED bünyesinde geliştirdiğimiz çözüm. Gururla yurtdışından teknoloji transferi olmadığını söyleyebiliriz.

Bu yüzden gururla diyoruz ki yukarda bahsettiğimiz sorunların hiç birini yeni nesil 60'a 60 NextLED Panel'lerde asla yaşamazsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.