Bu Kanalları Eski MPEG2 SD Uydu Alıcısıyla İzleyemezsin!

05 Eylül 2019
Bu Kanalları Eski MPEG2 SD Uydu Alıcısıyla İzleyemezsin!

Teknolojinin çoktan değişmiş olmasına rağmen, bazı firmalar bilinçsiz tüketicilere fazla kazanç sağlamak uğrana hala eski tekonloji MPEG2 SD Uydu Alıcısı satmaya devam ediyor. Nerdeyse 3 seneye yakın bir süredir Türkiye kullanıcısına sadece yeni teknoloji MPEG4 HD Uydu Alıcısı ulaştıran Next & NextStar ailesi olarak bizler, her fırsatta tüketiciyi bilinçlendirmeye devam ediyoruz.

MPEG 4 HD Uydu Alıcısı ile İzlenen Kanallar

Peki Alıcının HD Uydu Alıcısı olduğunu nasıl anlarım?

Uydu alıcınızın kutusunda HD, MPEG4 HD, HD Uydu Alıcısı gibi kelimeler yer aldığına dikkat edin.

HDMI çıkışı bulunduğuna dikkan edin. (Bazı eski SD alıcılarında HDMI portu yer alabilir. Tek başına kesinlik sağlamaz.)

Deneyebileceğiniz bir ortamda ise TRT1 HD kanalını izleyebilir miyim gibi satıcıya sorular yöneltin.

Sadece MPEG4 HD Uydu Alıcısı ile izlenebilen YABAN TV kanalını izleyebilir miyim gibi sorular satıcının direkt olarak siz HD uydu alıcısı vermesini sağlayacaktır.

Next Kanky HD, Next 2023, Next 64, Next 2000 HD, Next 2000 HD CX, Next 2000 FTA, Next 2000 USB ürünlerimiz güncel ürünlerimiz olup tümü MPEG 4 HD özelliğine sahiptir.

Tüplü Televizyonunuz Varsa Bile Next Size HD Kanalları İzletir

Eski tip CRT tüplü televizyonu kullanmayı seven ve televizyonunu değiştirmek istemeyen kullanıcı kitlesinin olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizleride düşündük. Hem hd uydu alıcım olsum hemde tv arkasına gizlenebilen uydu alıcısı olsun diyorsanuz yeni Next 64 modelimiz tamda sizin için biçilmiş kaftan. Next 64 patentli tasarımı ile kendi tasarımımız olan scart kablo ile kullanıldığında TV otomatik olarak AV moduna geçer. Böylece TV açıldığında, modlar arası geçiş için uğraşmazsınız.

Bu Listeyi Sizler İçin Hazırladık! Paylaşın, Herkes Bilinçlensin!

HD Uydu Alıcısı ile İzlenebilen Kanallar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.