Önemli Duyurular
Şikayet Siteleri Hakkında:


Değerli Kullanıcılarımız,

Şikayet yapılan sitelerde markamız ve logomuz İZİNSİZ olarak kullanılmaktadır. İlgili siteler kullanıcıların şikayette bulunması için ücretsiz imkan sağlamakta ancak İZİNSİZ olarak kullanılan marka ve logomumuz üzerinden CEVAP HAKKI için ÜCRET talep etmektedir. Üzerimizden haksız kazanç sağlanan platformlardır.
Bu sitelerde ÜYELİĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR! Burada yazacağınız şikayetler için taramızdan cevap alamazsınız.

Bizlere en kısa sürede ulaşmak ve sizlere çözüm üretmemiz için;

Telefon: +90(216)5929800
Facebook: facebook.com/next.nextstar/
Instagram: instagram.com/next.nextstar/

WhatsApp Danışma Hattı: +90(531)1051120

Aracılığı ile hafta içi hergün 09:00-18:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Next Pandora Uydu Alıcısı Hakkında:


Değerli Kullanıcılarımız ve Bayilerimiz,

Next Pandora uydu alıcısı satışa çıkmış olduğu yıla göre en son güncel Android sürümüne sahip olmakla beraber, ilerleyen teknoloji ve yükseltilen android sürümleriyle teknolojik ömrünü tamamlamıştır. Android sürümünün yükseltilememesi, kullanılan işlemcinin üst sürüm android versiyonları desteklememesi ve uygun SDK'in yayınlanmamasından kaynaklıdır. Firmamıza özel bir durum olmayıp, aynı durum tüm dünyada android tabanlı çalışan ürünler içinde geçerlidir ve bu destek sınırlandırılmıştır.
Üzülerek görüyoruz ki, eskiden satılmış ve operatör için özel üretilmiş ürünlerimiz, YENİLENEREK ve SIFIRLANARAK bazı firmalarca kullanıcılara tekrar satılmakta ve tüketici mağdur edilmektedir. Tüketici ile karşı karşıya gelmemizi sağlamakta ve bizleri çözümsüz bırakmaktadır.

Karşınıza çıkacak bu ürünleri sadece uydu alıcısı olarak kullanabilirsiniz. Android sürümü güncellenememektedir. Next Pandora için 2018 yılında desteğimiz sona ermiştir.

Kamuoyuna duyrulur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.