Önemli Duyurular
Şikayet Siteleri Hakkında:


Değerli Kullanıcılarımız,

Şikayet sitelerde ÜCRETLİ ÜYELİĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR! Burada yazacağınız şikayetler için taramızdan cevap almanız mümkün değildir.
Markamızı temsilen ücretsiz üyelik açılması için başvuru kısa sürede yapılacaktır.


Bizlere en kısa sürede ulaşmak ve sizlere çözüm üretmemiz için;

Telefon: 444 3 666

Aracılığı ile hafta içi hergün 09:00-18:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Next Pandora Uydu Alıcısı Hakkında:


Değerli Kullanıcılarımız ve Bayilerimiz,

Next Pandora uydu alıcısı satışa çıkmış olduğu yıla göre en son güncel Android sürümüne sahip olmakla beraber, ilerleyen teknoloji ve yükseltilen android sürümleriyle teknolojik ömrünü tamamlamıştır. Android sürümünün yükseltilememesi, kullanılan işlemcinin üst sürüm android versiyonları desteklememesi ve uygun SDK'in yayınlanmamasından kaynaklıdır. Firmamıza özel bir durum olmayıp, aynı durum tüm dünyada android tabanlı çalışan ürünler içinde geçerlidir ve bu destek sınırlandırılmıştır.
Üzülerek görüyoruz ki, eskiden satılmış ve operatör için özel üretilmiş ürünlerimiz, YENİLENEREK ve SIFIRLANARAK bazı firmalarca kullanıcılara tekrar satılmakta ve tüketici mağdur edilmektedir. Tüketici ile karşı karşıya gelmemizi sağlamakta ve bizleri çözümsüz bırakmaktadır.

Karşınıza çıkacak bu ürünleri sadece uydu alıcısı olarak kullanabilirsiniz. Android sürümü güncellenememektedir. Next Pandora için 2018 yılında desteğimiz sona ermiştir.

Kamuoyuna duyrulur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.