Blog

Hangi Renk LED Aydınlatma Ürününü Kullanmalıyım?

04 Temmuz 2019

LED teknolojisinin ve pazarın gelişmesi, tüketicilerin evlerinde led bilincini yerleştirmesiyle akıllara gelen farklı sorular oluyor…

Hangi renk?

Ünlü sanatçı Pablo Picasso yıllar önce bu soruya farklı bir cevap vermiş: “Renkler, özellikler gibi duygulardaki değişiklikleri takip eder.

Next Platinum LNB Serisi

29 Haziran 2019

Uydu alıcısının olmazsa olmaz en önemli tamamlayıcısı ne derseniz LNB deriz. Nasıl ki monitör olarak tabir ettiğimiz hoparlör grubunda amfi bu işin kilit noktası, işte LNB de aynı şekilde en kritik ürün gruplarından biri. Hemde basit gibi gözüksede iyi bir LNB tasarlamak, en iyi performansı yakalamak oldukça zor.

Kısa Geçmiş, Next 64 Serüveni

28 Haziran 2019

Next & NextStar denildiğinde hemen hemen herkesin aklına "Kurtlar Vadisi" ve sokakta yürürken etrafa baktığınızda görmeye alışkın olduğunuz üzerinde logomuzun olduğu çanak antenler geliyor. Kimisi bizleri çanakçı olarak nitelendirsede bizler aslında Türkiye'de uydu alıcılarıyla başlayan serüvenimizde özellikle bu alanda yatırım yapmış, Türkiye'nin sayılı firmalarında biriyiz.

DVR/NVR Kayıt Cihazlarında Kayıt Süresi Nasıl Hesaplanır?

28 Haziran 2019

NextCAM AHD NVR Kayıt Cihazı

2015 Mayıs ayından beri NextCAM markasıyla görmeye alıştığınız bizlerin, tüketiciye güvenlik kayıt cihazı verirken en sık karşılaştığımız soruların başında "DVR/NVR cihazına kaç gün kayıt yapabilirim?"
ve "Kaç TB harddisk almalıyım ki şu kadar gün kayıt yapsın?" geliyor.

60'a 60 Panel Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

27 Haziran 2019

NextLED 60x60 Panel

LED aydıntlama teknolojilerinin gelişmesiyle, ofis, hastane, okul, alışveriş merkezi ve daha birçok yerde klasik aydınlatma, kendisi LED'in sunduğu 60'a 60 panel çözümüne bıraktı. İstanbul, özellikle Karaköy bölgesi LED aydınlatmasının kalbi destek yanlış söylememiş oluruz. Çünkü A'dan Z'ye her tür ürünü bulmak mümkün olduğu gibi her tür markayı da bulmak mümkün. Saha deneyimlerimiz, müşteri deneyimlerimizle gördük ki, 60'a 60 panelde uzmanlaşmak mühendislik ve know-how'ı beraberinde getiriyor. Aydınlatma konusunda geçmişi bizlerden daha derin, daha deneyimli markalar bile birçok sorun yaşıyor ve çözüm üretemiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.