Blog

Bir Devir Böyle Kapandı

05 Eylül 2019

Birçok ülkede yasaklanan akkor ampullerin zararlarını artık birçoğumuz biliyoruz. Güney Kore, 2014 yılından beri akkor ampulleri bıraktı. Hükümet tüm akkor ampullerin üretilmesini ve ithal edilmesini yasaklamıştır. Tüm akkor ampuller yerine, LED ve CFL ampuller ülkede kullanılmaya başlandı.

Toptancı ve perakendeciler mevcut stoklarını satabilecek ancak artık akkor ampul stoğu almayacaklar. Hükümetler bunun yerine kompakt floresan(CFL) veya ışık yayan diyotlar (LED) ampuller için baskı yapıyor. Bu hem ekonomik hem de çevre dostu bir çözüm.

Bu Kanalları Eski MPEG2 SD Uydu Alıcısıyla İzleyemezsin!

05 Eylül 2019

Teknolojinin çoktan değişmiş olmasına rağmen, bazı firmalar bilinçsiz tüketicilere fazla kazanç sağlamak uğrana hala eski tekonloji MPEG2 SD Uydu Alıcısı satmaya devam ediyor. Nerdeyse 3 seneye yakın bir süredir Türkiye kullanıcısına sadece yeni teknoloji MPEG4 HD Uydu Alıcısı ulaştıran Next & NextStar ailesi olarak bizler, her fırsatta tüketiciyi bilinçlendirmeye devam ediyoruz.

Next Platinum LNB Serisi Uygun Fiyatıyla STOKLARDA!

05 Eylül 2019

Next Platinum LNB Serisi Stoklarda!

Bu kadar ucuza hem Next marka hemde yüksek performans nasıl olur? demeyin. Teknoloji ortaklarımızla sizler için yaptık.

Heyecanla beklenen Gold Serisinin bir üst sınıfı Platinum LNB serisi raflarda yerini almaya başladı.

İlerleyen günlerde tüm Next&NextStar bayilerinde ve teknoloji shoplarda görebilirsiniz.

Hangi Renk LED Aydınlatma Ürününü Kullanmalıyım?

04 Temmuz 2019

LED teknolojisinin ve pazarın gelişmesi, tüketicilerin evlerinde led bilincini yerleştirmesiyle akıllara gelen farklı sorular oluyor…

Hangi renk?

Ünlü sanatçı Pablo Picasso yıllar önce bu soruya farklı bir cevap vermiş: “Renkler, özellikler gibi duygulardaki değişiklikleri takip eder.

Next Platinum LNB Serisi

29 Haziran 2019

Uydu alıcısının olmazsa olmaz en önemli tamamlayıcısı ne derseniz LNB deriz. Nasıl ki monitör olarak tabir ettiğimiz hoparlör grubunda amfi bu işin kilit noktası, işte LNB de aynı şekilde en kritik ürün gruplarından biri. Hemde basit gibi gözüksede iyi bir LNB tasarlamak, en iyi performansı yakalamak oldukça zor.

Kısa Geçmiş, Next 64 Serüveni

28 Haziran 2019

Next & NextStar denildiğinde hemen hemen herkesin aklına "Kurtlar Vadisi" ve sokakta yürürken etrafa baktığınızda görmeye alışkın olduğunuz üzerinde logomuzun olduğu çanak antenler geliyor. Kimisi bizleri çanakçı olarak nitelendirsede bizler aslında Türkiye'de uydu alıcılarıyla başlayan serüvenimizde özellikle bu alanda yatırım yapmış, Türkiye'nin sayılı firmalarında biriyiz.

DVR/NVR Kayıt Cihazlarında Kayıt Süresi Nasıl Hesaplanır?

28 Haziran 2019

NextCAM AHD NVR Kayıt Cihazı

2015 Mayıs ayından beri NextCAM markasıyla görmeye alıştığınız bizlerin, tüketiciye güvenlik kayıt cihazı verirken en sık karşılaştığımız soruların başında "DVR/NVR cihazına kaç gün kayıt yapabilirim?"
ve "Kaç TB harddisk almalıyım ki şu kadar gün kayıt yapsın?" geliyor.

60'a 60 Panel Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

27 Haziran 2019

NextLED 60x60 Panel

LED aydıntlama teknolojilerinin gelişmesiyle, ofis, hastane, okul, alışveriş merkezi ve daha birçok yerde klasik aydınlatma, kendisi LED'in sunduğu 60'a 60 panel çözümüne bıraktı. İstanbul, özellikle Karaköy bölgesi LED aydınlatmasının kalbi destek yanlış söylememiş oluruz. Çünkü A'dan Z'ye her tür ürünü bulmak mümkün olduğu gibi her tür markayı da bulmak mümkün. Saha deneyimlerimiz, müşteri deneyimlerimizle gördük ki, 60'a 60 panelde uzmanlaşmak mühendislik ve know-how'ı beraberinde getiriyor. Aydınlatma konusunda geçmişi bizlerden daha derin, daha deneyimli markalar bile birçok sorun yaşıyor ve çözüm üretemiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.